Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przetarg na remont i sieć LAN w urzędzie

09-07-2019

Zapraszamy do udziału w przetargu nieograniczonym dotyczącym realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Nowoczesny e-urząd w Dzierżoniowie”.

Burmistrz Dzierżoniowa zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci LAN wraz z jej zasilaniem elektrycznym dedykowanym sieci telefonicznej VoIP, ułożenia okablowania elektrycznego wraz z rozdzielnicami piętrowymi oraz remoncie pomieszczeń w sześciu wydziałach urzędu, remoncie dwóch pomieszczeń archiwum i remoncie trzech korytarzy w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Nowoczesny e-urząd w Dzierżoniowie”.

Oferty można składać do 23 lipca do godziny 10.00.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.


Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
18
19
21
26
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy16°C

JutroPartly cloudy18°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne