Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przedszkolne zmagania olimpijskie

05-04-2019
Dzieci w hali osrodka sportu w wyścigu taczek, jednej z konkurencji olimpiady

Siedem konkurencji dla siedmiu dzierżoniowskich przedszkoli przygotowano na XXV Olimpiadę Sportową Przedszkoli, która odbyła się 3 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 56 dzieci.

Na starcie stawili się podopieczni Przedszkola Publicznego nr 1, 2 i 7 oraz Przedszkoli Niepublicznych nr 3, 4, 5 i 6. Nie prowadzono klasyfikacji zawodów, ale dzieci wykazały się olbrzymią determinacją i wolą walki. Wszystkie uczestniczące drużyny nagrodzono okazałymi pucharami ufundowanymi przez przewodniczącego Rady Miejskiej Dzierżoniowa Andrzeja Darakiewicza. Natomiast indywidualnie zawodnicy otrzymali złote medale oraz nagrody rzeczowe.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorami imprezy byli miasto Dzierżoniów, Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkole Niepubliczne nr 4 oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Sfinansowano ją z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
6
8
9
10
16
17
18
20
21
22
24
25
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajLight rain20°C

JutroFair26°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne