Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Przedszkolne zmagania olimpijskie

05-04-2019
Dzieci w hali osrodka sportu w wyścigu taczek, jednej z konkurencji olimpiady

Siedem konkurencji dla siedmiu dzierżoniowskich przedszkoli przygotowano na XXV Olimpiadę Sportową Przedszkoli, która odbyła się 3 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. W zawodach uczestniczyło 56 dzieci.

Na starcie stawili się podopieczni Przedszkola Publicznego nr 1, 2 i 7 oraz Przedszkoli Niepublicznych nr 3, 4, 5 i 6. Nie prowadzono klasyfikacji zawodów, ale dzieci wykazały się olbrzymią determinacją i wolą walki. Wszystkie uczestniczące drużyny nagrodzono okazałymi pucharami ufundowanymi przez przewodniczącego Rady Miejskiej Dzierżoniowa Andrzeja Darakiewicza. Natomiast indywidualnie zawodnicy otrzymali złote medale oraz nagrody rzeczowe.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorami imprezy byli miasto Dzierżoniów, Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkole Niepubliczne nr 4 oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Sfinansowano ją z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy15°C

JutroClear sky21°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne