Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Poznaj wolontariat, pomagaj innym

13-05-2019

W jakich dziedzinach potrzeba wolontariuszy? Na czym polega wolontariat?Fundacja Manufaktura Inicjatyw oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie zapraszają 20 maja na kolejną edycję wydarzenia pn. „Wolontariat wart poznania”. Będą napoje oraz słodki poczęstunek.

Mile widziani będą wszyscy, bez względu na wiek, wykonywany zawód, czy zainteresowania. Podczas imprezy będzie można dowiedzieć się, jak zostać wolontariuszem.

Będzie także możliwość poznania instytucji i organizacji pozarządowych poszukujących wsparcia wolontariuszy. W akcji organizatorów wesprą harcerze, którzy poprzez swoje wartości, aktywne działanie i stawianie wyzwań wpływają i kształtują charakter.

„Wolontariat wart poznania” odbędzie się 20 maja w godzinach 8.15-11.15 na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie, ul. Szkolna 24.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Widok na dzierżoniowski rynek i ratusz - siedzibę urzedu miasta

  Zmiana godzin pracy urzędu

  Od 2 maja Urząd Miasta w Dzierżoniowie będzie obsługiwał klientów w nowych godzinach.

  Czytaj dalej
 • 26.05 - wybory do Parlamentu Europejskiego - internetowa wyszukiwarka obwodów do głosowania

  26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Niezależnie od poglądów czy sympatii politycznych udział w wyborach to dar demokracji, z którego nie tyle...

  Czytaj dalej
 • Baner reklamujący budżet obywatelski

  Co wybiorą mieszkańcy w DBO 2019?

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 1...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy15°C

JutroRain showers19°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne