Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Piknik z Dziennym Domem Senior +

03-07-2019
W podziękowaniu dla sąsiadów, dla osób, instytucji współpracujących w najbliższym otoczeniu dotychczasowej siedziby Dzienny Domem Senior + organizuje 7 lipca w swym ogrodzie piknik podsumowujący funkcjonowanie jednostki w budynku przy ul. Krasickiego 25.

W podziękowaniu dla sąsiadów, dla osób, instytucji współpracujących w najbliższym otoczeniu dotychczasowej siedziby Dzienny Domem Senior + organizuje 5 lipca w swym ogrodzie piknik podsumowujący funkcjonowanie jednostki w budynku przy ul. Krasickiego 25.

To właśnie z tym obiektem, Willą Radość Marty, związany jest długi okres działalności placówki. Po wakacjach przenosi się ona do Centrum Seniora w wyremontowanym budynku przy ul. Świdnickiej 35. Chce się więc hucznie pożegnać z otoczeniem.
Stąd właśnie pomysł na piknik, a na nim mnóstwo atrakcji, takich jak występ zespołu „Katarynki”, loteria fantowa, konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, symulanta warcabowa, wspólne grillowanie i dancing przy muzyce na żywo. Nie zabraknie dmuchańców, malowania twarzy i waty cukrowej. Zabawa rusza o godz. 14.00.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
18
19
21
26
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy16°C

JutroPartly cloudy18°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne