Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Nauczysz się świetnie pływać z OSiR-em

06-08-2019
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na kursy nauki i doskonalenia pływania, skierowane do różnych grup wiekowych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na kursy nauki i doskonalenia pływania, skierowane do różnych grup wiekowych.

Każdy kurs składa się z dwudziestu lekcji, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów w podziale na grupy dla dzieci i dorosłych.
                                  
Pierwsze zajęcia nauki pływania rozpoczną się 9 września, o godzinie 19.30 (dzieci) i 21.15 (dorośli). Kurs doskonalenia pływania rozpocznie się 12 września, o godzinie 18.45 (dzieci). 13 września, o godzinie 21.15 rozpoczną się pierwsze zajęcia doskonalenia pływania dla dorosłych.   

Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów: 668 114 278 i  668114 289.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy0°C

0°C

JutroSleet1°C