Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Nauczysz się świetnie pływać z OSiR-em

06-08-2019
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na kursy nauki i doskonalenia pływania, skierowane do różnych grup wiekowych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na kursy nauki i doskonalenia pływania, skierowane do różnych grup wiekowych.

Każdy kurs składa się z dwudziestu lekcji, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów w podziale na grupy dla dzieci i dorosłych.
                                  
Pierwsze zajęcia nauki pływania rozpoczną się 9 września, o godzinie 19.30 (dzieci) i 21.15 (dorośli). Kurs doskonalenia pływania rozpocznie się 12 września, o godzinie 18.45 (dzieci). 13 września, o godzinie 21.15 rozpoczną się pierwsze zajęcia doskonalenia pływania dla dorosłych.   

Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów: 668 114 278 i  668114 289.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy22°C

JutroClear sky23°C