Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

"Młode Foczki" najlepsze w letnim Grand Prix

12-08-2019
Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Po wyrównanych spotkaniach, w których nie brakowało emocji do meczu finałowego zakwalifikowały się "Młode Foczki" i "Bez Nazwy". Ostatecznie po puchar sięgnęły "Młode Foczki" (Arkadiusz Luber, Daniel Fijałka), pokonując drużynę oraz "Bez Nazwy" (Grzegorz Jacznik, Michał Jagiełło) 2:0. W meczu o 3 miejsce ekipa Orzechowski (Piotr Orzechowski, Adam Pęczyński) pokonała zespół Browar Bielawa 2:1.

Finał turnieju rozegrano na boisku w "Alei Bajkowych Gwiazd", wcześniejsze etapy rozgrywano na boisku przy basenie odkrytym. Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary oraz nagrody finansowe w wysokości kolejno 600, 400 i 200 zł ufundowane przez Dzierżoniów.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Finałowego
1. Młode Foczki
2. Bez Nazwy
3. Orzechowski
4. Browar Bielawa
5. HWBB
6. Ronin
7. Proton
8. Świerzaki

Organizatorami turnieju byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie; MKS Lider Dzierżoniów oraz Miasto Dzierżoniów. Organizacja turnieju została sfinansowana z budżetu miasta, w ramach "Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020".

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy5°C

JutroPartly cloudy4°C