Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

"Młode Foczki" najlepsze w letnim Grand Prix

12-08-2019
Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Po wyrównanych spotkaniach, w których nie brakowało emocji do meczu finałowego zakwalifikowały się "Młode Foczki" i "Bez Nazwy". Ostatecznie po puchar sięgnęły "Młode Foczki" (Arkadiusz Luber, Daniel Fijałka), pokonując drużynę oraz "Bez Nazwy" (Grzegorz Jacznik, Michał Jagiełło) 2:0. W meczu o 3 miejsce ekipa Orzechowski (Piotr Orzechowski, Adam Pęczyński) pokonała zespół Browar Bielawa 2:1.

Finał turnieju rozegrano na boisku w "Alei Bajkowych Gwiazd", wcześniejsze etapy rozgrywano na boisku przy basenie odkrytym. Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary oraz nagrody finansowe w wysokości kolejno 600, 400 i 200 zł ufundowane przez Dzierżoniów.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Finałowego
1. Młode Foczki
2. Bez Nazwy
3. Orzechowski
4. Browar Bielawa
5. HWBB
6. Ronin
7. Proton
8. Świerzaki

Organizatorami turnieju byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie; MKS Lider Dzierżoniów oraz Miasto Dzierżoniów. Organizacja turnieju została sfinansowana z budżetu miasta, w ramach "Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020".

Polecane informacje:

 • Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych. Jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie pojawi się informacja o tym, jakie zadania inwestycyjne miasto zaplanowało na ten rok.

  Zmieniło się - inwestycje Dzierżoniowa w 2019 roku

  Wiele pozytywnych zmian zaszło w minionym roku w Dzierżoniowie za sprawą mieszkańców, ale też i inwestycji wykonywanych przez miasto. Proponujemy przegląd tych najważniejszych....

  Czytaj dalej
 • 115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”. Forma konkursu jest jedyną, w której zgodnie z przepisami miasto może wspierać prace realizowane przez wspólnoty mieszkaniowe.

  Estetyka - tak wspólnoty wpływają na wizerunek miasta

  115 tys. zł trafiło do dzierżoniowskich wspólnot mieszkaniowych, wyróżnionych w konkursie „Piękna Fasada”. Nagrody przyznano w kategorii „elewacja” i „detal architektoniczny”....

  Czytaj dalej
 • Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia jest mieszkańcem Dzierżoniowa, pasjonuje się sportem, zwierzętami i turystyką.

  Nowy komendant Straży Miejskiej Dzierżoniowa

  Mariusz Furgała przed objęciem stanowiska komendanta przez blisko 30 lat był oficerem policji, pełniąc m.in. funkcję zastępcy komendanta bielawskiego komisariatu. Od urodzenia...

  Czytaj dalej
 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy1°C

JutroCloudy3°C