Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

"Młode Foczki" najlepsze w letnim Grand Prix

12-08-2019
Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Osiem najlepszych drużyn rywalizowało w niedzielę w finale Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Po wyrównanych spotkaniach, w których nie brakowało emocji do meczu finałowego zakwalifikowały się "Młode Foczki" i "Bez Nazwy". Ostatecznie po puchar sięgnęły "Młode Foczki" (Arkadiusz Luber, Daniel Fijałka), pokonując drużynę oraz "Bez Nazwy" (Grzegorz Jacznik, Michał Jagiełło) 2:0. W meczu o 3 miejsce ekipa Orzechowski (Piotr Orzechowski, Adam Pęczyński) pokonała zespół Browar Bielawa 2:1.

Finał turnieju rozegrano na boisku w "Alei Bajkowych Gwiazd", wcześniejsze etapy rozgrywano na boisku przy basenie odkrytym. Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary oraz nagrody finansowe w wysokości kolejno 600, 400 i 200 zł ufundowane przez Dzierżoniów.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Finałowego
1. Młode Foczki
2. Bez Nazwy
3. Orzechowski
4. Browar Bielawa
5. HWBB
6. Ronin
7. Proton
8. Świerzaki

Organizatorami turnieju byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie; MKS Lider Dzierżoniów oraz Miasto Dzierżoniów. Organizacja turnieju została sfinansowana z budżetu miasta, w ramach "Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020".

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy6°C

JutroPartly cloudy7°C