Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Lekkoatletyczna rywalizacja w hali

20-11-2019
Pod opieką trenerki Agnieszki Schmitchen 16 listopada sekcja lekkoatletyczna z Dzierżoniowa reprezentowała nasze miasto w Wojewódzkich Halowych Zawodach w Lekkiej Atletyce w Wałbrzychu. Lekkoatleci rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: U-15 – roczniki 2005-2006 oraz U-13 – roczniki 2007 i młodsi.

Pod opieką trenerki Agnieszki Schmitchen 16 listopada sekcja lekkoatletyczna z Dzierżoniowa reprezentowała nasze miasto w Wojewódzkich Halowych Zawodach w Lekkiej Atletyce w Wałbrzychu. Lekkoatleci rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: U-15 – roczniki 2005-2006 oraz U-13 – roczniki 2007 i młodsi.

Zawody organizowane były w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W skład reprezentacji wchodziły Beata Kuczak (SP9, rocznik 2006), Aleksandra Goryluk (SP9, rocznik 2007), Nadia Idzi, Pola Kasprowicz i Tomasz Warżołek (SP9, rocznik 2008), a także rocznik 2009 i młodsi – Szymon Jaros i Marcelina Kuczak (SP9), Kornel Kucharek (NS Sióstr Salezjanek), Lena Galińska (SP9) oraz Natalia Bienias (SP5).

Najlepsze wyniki uzyskali Aleksandra Goryluk, która zajęła I miejsce w biegu na 300 m (kat. U-13, wynik 52,30) oraz Szymon Jaros, który w swoim roczniku (2009) zajął II miejsce w biegu na 300 m.

Wyjazd na zawody został sfinansowany z Programu Rozwoju Społecznego Dzierżoniowa na lata 2015-2020.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-1°C

JutroLight rain showers5°C