Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Głos w sprawie uchwały krajobrazowej

28-01-2020

Masz uwagi dotyczące zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych w Dzierżoniowie? Zgłoś je.

Jak? Są dwie możliwości. Możesz przyjść 4 lutego o 16.00 na dyskusję publiczną na temat rozwiązań zawartych w projekcie uchwały. Dyskusja odbędzie się w Sali Rycerskiej Urzędu Miasta.

Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych z jakich mogą być wykonane, jest też wyłożony do wglądu do 21 lutego 2020 r. w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie, Biuro Obsługi Klienta, stanowisko „E”, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów w godz. od 8.00 do 14.30. Uwagi do niego można składać na piśmie, ustnie do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres krychel@um.dzierzoniow.pl.

W przypadku uwag pisemnych, należy kierować je do burmistrza Dzierżoniowa na adres Urzędu Miasta: Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w terminie do dnia 6 marca 2020 r.

Polecane informacje:

 • Kilkadziesiąt starych pieców mniej

  39,5 tys. zł – tyle pieniędzy trafi do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy w ubiegłym roku wymienili swoje stare, węglowe piece na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Dzierżoniów...

  Czytaj dalej
 • W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego, lokalnego telefonu zaufania 883-993-525. Dowiesz się, gdzie i na jakie wsparcie możesz liczyć w Dzierżoniowie.

  Przemoc domowa, uzależnienia? Zadzwoń na lokalny telefon zaufania

  W twojej rodzinie występuje problem przemocy domowej lub uzależnień? Szukasz pomocy dla kogoś znajomego lub bliskiego będącego ofiarą przemocy domowej? Skorzystaj z bezpłatnego,...

  Czytaj dalej
 • W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych. Można jeszcze do niej dołączyć. Zajęcia prowadzi psycholog Joanna Pawlak.

  Grupa wsparcia dla kobiet dotkniętych przemocą i współuzależnieniami

  W ramach programu „Aktywne wsparcie” rozpoczęły się w dzierżoniowskim OPS-ie zajęcia Psychoedukacyjnej Grupy Wsparcia dla Kobiet z Doświadczeniem Przemocy i Współuzależnionych....

  Czytaj dalej
 • Dobiega końca rewitalizacja parku im. Janusza Kusocińskiego

  Jak zmienia się park im. Janusza Kusocińskiego

  - To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale zmiany są już widoczne. Pielęgnacja istniejącej zieleni, dużo nowych nasadzeń, wyremontowane ścieżki i alejki, nowa "mała architektura"....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
25
26
27
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy26°C

JutroCloudy23°C