Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dzierżoniowska Rada Przedsiębiorców

27-11-2019
1. Katarzyna Barska - Właścicielka firmy MOVE AND MÓW Mobilne Centrum Językowe 2. Dariusz Cykowski - Właściciel firmy Usługi Turystyczne Mateo 3. Adrianna Droszczak - Właścicielka firmy „Build” Adrianna Droszczak 4. Justyna Gądek - Właścicielka firmy Justyna Gądek 5. Diana Kaczyńska - Właścicielka firmy DiART (przewodnicząca rady) 6. Martyna Kałuża - Właścicielka firmy Dietetyk Kliniczny Martyna Kałuża 7. Maciej Karpowicz - Przedstawiciel firmy GE Aviation Dzierżoniów (wiceprzewodniczący rady) 8. Maciej Kie

Właściciele i przedstawiciele działających w naszym mieście firm doradzają burmistrzowi w kwestiach dotyczących gospodarki i rozwoju miasta.

- Przede wszystkim dziękuję osobom, które pomimo dużego deficytu czasu, wielu obowiązków i codziennych zmagań związanych z prowadzeniem biznesu mają wolę angażowania się w sprawy miasta i poświęcają na to swój czas – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

W zakresie działań rady są sprawy związane z rozwojem gospodarczym Dzierżoniowa, wpływanie na rozwój przedsiębiorczości i co najważniejsze wspólne z miastem kształtowanie polityki rozwoju.

- Dodatkową i bardzo cenną wartością jest możliwość zasięgania opinii i badanie oczekiwań, jakie osoby prowadzące swoje biznesy mają wobec samorządu. Do tego grona można oczywiście dołączyć – zachęca burmistrz.

Pierwsze, organizacyjne spotkanie rady odbyło się 21 listopada. W jego trakcie wybrano przewodniczącego i dwóch wiceprzewodniczących, ustalono także model pracy na najbliższe lata.

Skład Dzierżoniowskiej Rady Przedsiębiorców:

1. Katarzyna Barska - właścicielka firmy MOVE AND MÓW Mobilne Centrum Językowe

2. Dariusz Cykowski - właściciel firmy Usługi Turystyczne Mateo

3. Adrianna Droszczak - właścicielka firmy „Build” Adrianna Droszczak

4. Justyna Gądek - właścicielka firmy Justyna Gądek

5. Diana Kaczyńska - właścicielka firmy DiART (przewodnicząca rady)

6. Martyna Kałuża - właścicielka firmy Dietetyk Kliniczny Martyna Kałuża

7. Maciej Karpowicz - przedstawiciel firmy GE Aviation Dzierżoniów (wiceprzewodniczący rady)

8. Maciej Kiesewetter - radny Rady Miejskiej Dzierżoniowa

9. Grażyna Kotasek - współwłaścicielka firmy Foto-Techni-Color S.C.

10. Tomasz Krupski - współwłaściciel firmy Aklima DKT Tomasz Krupski Sp. J.

11. Tomasz Mitraszewski - prezes Zarządu firmy Concept Sp. z o.o.

12. Michał Mroszczak - właściciel Grupy MR Michał Mroszczak

13. Adam Nowak - kierownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspektorat w Dzierżoniowie

14. Małgorzata Prewandowska - właścicielka firmy "Jaś i Małgosia" Małgorzata Prewandowska

15. Beata Roczon - prezes Zarządu Cooper Standard Polska Sp. z o.o. (wiceprzewodnicząca rady)

16. Izabela Sehn-Wójcik - właścicielka firmy Decoro

17. Rafał Walter - współwłaściciel firmy Systemy Grzewcze AR

18. Krzysztof Zawadzki - prezes zarządu firmy Frankonia – Poland Sp. z o.o.

19. Monika Zawilak - dyrektor PUP Dzierżoniów

20. Zbigniew Zeń - radny Rady Miejskiej Dzierżoniowa/Właściciel firmy "Euro-Ekspres" Transport-Spedycja-Logistyka Zbigniew Zeń

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajRain19°C

JutroRain15°C