Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Doceniamy działania dzierżoniowskich wolontariuszy

13-11-2019
Znasz uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy chętnie udzielają się jako wolontariusze ? Chciałbyś ich wesprzeć i podziękować im za trud ich pracy? Zgłoś swojego wolontariusza do konkursu „Wolontariusz roku 2019”.

Znasz uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy chętnie udzielają się jako wolontariusze? Chciałbyś ich wesprzeć i podziękować im za trud ich pracy? Zgłoś swojego wolontariusza do konkursu „Wolontariusz roku 2019”.

Wystarczy wypełnić formularz i opisać działalność kandydata. Dokumenty należy składać do 20 listopada osobiście w siedzibie Fundacji Manufaktura Inicjatyw w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 24, tel 74 834 24 79. Uzupełnieniem zgłoszenia w formie formularza może być płyta, na której zostanie nagrana krótka prezentacja multimedialna (czas wyświetlania do 5 minut) dotycząca działalności zgłaszanego wolontariusza.

Celem konkursu organizowanego przez Dzierżoniowskie Centrum Wolontariatu jest promowanie idei wolontariatu i uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności młodych ludzi, którzy nieodpłatnie wykonują pożyteczne zadania na rzecz mieszkańców lub instytucji Dzierżoniowa.

Nagrody dla wolontariuszy zostaną rozdane podczas uroczystej Gali Wolontariatu, na którą zapraszamy 26 listopada.

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-1°C

JutroLight rain showers5°C