Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Darmowe ładowanie samochodów elektrycznych

09-01-2020
Projekt e-Sudety realizowany jest na Dolnym Śląsku przez PGE Nowa Energia. Pierwszy w Dzierżoniowie punkt ładowania "elektryków" od dłuższego czasu działa przy Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym.

Z takiej możliwości do połowy tego roku mogą korzystać mieszkańcy posiadający auta o napędzie elektrycznym. Dzierżoniów jest kolejnym miastem, w którym działa stacja wybudowana dzięki projektowi e-Sudety.

Projekt e-Sudety realizowany jest na Dolnym Śląsku przez PGE Nowa Energia. Pierwszy w Dzierżoniowie punkt ładowania "elektryków" od dłuższego czasu działa przy Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym. Tutaj również samochód mozna naładować bezpłatnie.

Szczegóły w materiale wideo przygotowanym przez Telewizję Sudecką.


Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy2°C

JutroFair4°C