Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Aktywnośc mieszkańców - gol za golem dał im brąz

02-07-2019
Obronili trzecie miejsce sprzed roku i przywieźli brązowy medal z II Nieoficjalnych Mistrzostw Europy w Shotbalu. Dzierżoniowscy młodzi piłkarze zmierzyli się w dniach 28-30 czerwca w czeskim Benesov z rywalami z różnych części Europy.

Obronili trzecie miejsce sprzed roku i przywieźli brązowy medal z II Nieoficjalnych Mistrzostw Europy w Shotbalu. Dzierżoniowscy młodzi piłkarze zmierzyli się w dniach 28-30 czerwca w czeskim Benesov z rywalami z różnych części Europy.

W turnieju wzięli udział Kacper Wasilewski, Dawid Wasilewski, Adam Drąg, Szymon Klepuszewski, Rafał Leszczyński, Mateusz Jaśnikowski, Dawid Ziółkowski i Kacper Stawiarz. Musieli stawić czoła zawodnikom z krajów, takich jak Węgry, Słowacja, Niemcy, Austria, Czechy. Przez pierwsze dwa dni zmagań od rana do wieczora odbywały się mecze w systemie „każdy z każdym”. W niedzielę rozegrane zostały mecze o medale.

Nasza reprezentacja w niedzielnym meczu zmierzyła się ze Słowacją o brązowy medal i ostatecznie po rzutach karnych powtórzyła sukces sprzed roku i obroniła 3 miejsce. Turniej wygrali gospodarze, pokonując w finale drużynę z Węgier.

Udział zawodników w turnieju dofinansował Dzierżoniów w ramach projektu Dzierżoniów Pełen Pasji.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
18
19
21
26
28
29
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy16°C

JutroPartly cloudy18°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne